Únor 2010

Pustina - Příběh první - 10. - Město

18. února 2010 v 23:21 | Otaku Woodbin |  Povídky, básně, texty
Tak, a je to tady...asi po čtvrt roce. Co k tomu řáct...sna jen, že miluji záchvaty tvořivosti :) A už měl taky na čase ;) Enjoy, Mata ne ^.^ °


One Step Beyond.cz

17. února 2010 v 15:49 | Otaku Woodbin |  DOS
Opět se ze mě stává reklamní agent ;) Karelik, pilný a zapálený programátor a retrogamer, z větší části dokončil svou další stránku. Tentokráte jde o stránku o hře One Step Beyond, volně navazující na Pushover. Stránka je zde.

Mata ne ^.^ °

Greetings from hell

16. února 2010 v 19:54 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Zdravím vás.
Dlouhlo jsem nic nenapsal, a bohužel pro to nemám omluvu... jsem holt líný, ale začínám to měnit :)
Pokud bych měl říci nějaké novinky, tak snad jen, že jsem využil free poštovného na mangashop.cz a konečně jsem si objednal mangu. A ne jen tak ledajakou. Objednal jsem si první díl Higurashi no Naku Koro Ni mangy (angl. překlad).

Také jsem opět začal řádně koukat na anime. Před chvílí jsem dokoukal Genshiken, a musím doporučit. + je to hodně jako ze života :) Další na řadě: Genshiken OVA, Genshiken 2, Planetes, Umineko no Naku Koro Ni. Popř co se připlete do cesty.
Dále jsem opět objevil krásu matematiky. Měl jsem ji rád vždycky, ale goniometrie (ač teprve začátky) mě neskutečně baví.

Na závěr; někdo po mě chtěl fotku nového počítače, tak tady je + fotka plochy.

Pokud bych měl říci něco k Win7, tak jen snad že to doporučuji. Nádherný systém, dobře řešený, konečně funkční a dokonce i jakžtakž hospodaří s pamětí, takže nedostatek RAM se opravdu nekoná.
No nic, zatím se mějte. V nejbližších dnech se pokusím opět něco postnout, ale uvidím jak to pujde.
Mata ne ^.^ °