Září 2009

Doživotní zážitek...

30. září 2009 v 21:42 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Před chvílí jsem se vrátil z koncertu Karla Plíhala, který zavítal i k nám, do Děčína...
A můj názor? NAPROSTO ÚŽASNÉ!!! Dvě hodiny plné geniálních melodií, úžasných písní, vtipných básniček a zábavných příběhů...made of pure win ;)
Také se mi podařilo získat "Modré album", Plíhalovu první desku...a dokonce mi ho podepsal! x)Mata nééééé! xD

The dream...

29. září 2009 v 21:55 | Otaku Woodbin |  Hudba
Je to pár dní co se mi stala zajímavá věc...byl mi poslán velmi pěkný obrázek...(Díky, Niamey :))...a ve chvíli, kde jsem se na něj podíval, se ve mě ozvalo nepotlačitelné nutkání vzít kytaru a improvizovaně hrát...naštestí jsem zapnul Audacity a nahrál to, co jsem hrál. Vznikly tak dvě nahrávky, které jsem pojmenoval The Dream I a II. Můžete je naleznout na mém FTP. Omlouvám se za šum, ale nevím jak jej odfiltrovat...
Přeji příjemný poslech,
Mata ne ^.^ °

Look at my Colt Python revolver "6!

28. září 2009 v 12:07 | Otaku Woodbin |  Tvorba
Začal jsem se učit v Pythonu. Python je objektově orientovaný programovací jazyk. Tuuuze se mi líbí... (děkuji Programagorovi za naučení základů Pythonu a také kompexních čísel)... a také jsem v něm hned začal jednoduchý projekt abych si osvojil základy. Bude to jednoduchý matematicko-fyzikální software v textovém režimu. Základní počítání, něco z aritmetiky a geometrie, fyzika. Zatím mám hotové základní počítání a kruh (O a S). Dělám to způsobem, že nejdříve vytvářím jednotlivé "moduly" které posléze zakomponuji do sebe. A pak to vydám jako open source ;) Zkrátka takový prográmek pro ulehčení domácích úkolů z fyziky a matematiky ;)

A co jinak? Jinak nic moc :D Konečně byla slavnostně otevřena Modrá čajovna (vypadá to tam super, jen by se do "Temné komory" mohly vrátit koberečky :))
Také dnes možná probudou do Grafiky nové kousky. Chystám se dnes konečně odeslat placky, které jsem s Programagorovou pomocí stvořil v Inkscapu. Jestli se k tomu dokopu, objeví se i v galerii.
A na závěr takové malé srovnání Pascalu, který jsem se já vůl učil dříve, a Pythonu:

Program Jednoduchá kalkulačka (základní modul Kalkulu, aritmetika : + - / * mocnění)
Kategorie
Pascal
Python
Doba programování a lazení
2 hodiny
10-15 minut
Funkčnost
15%
90% (zbývá udělat blbůmvzdornost)
Obtížnost naprogramování
7 z 10
3 z 10

Také začínám trochu více Twitterovat. Než vyřeším jak na blog umístit něco pro zobrazení aktuálního tweetu (blog nebere javascript) , musí se tam klasicky přes odkaz.
Zatím se mějte,
Mata ne ^.^ °

Okinasai, shoujo-chan...

22. září 2009 v 18:04 | Otaku Woodbin |  Hudba
Snad nepotřebuje komentář ;)

Mata ne ^.^ °

I'm freee xD

17. září 2009 v 6:32 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Tak, po popřemýšlení jsem se rozhodl že f*ckbookový účet opravdu nepotřebuji...tak jsem si řekl že jej zruším. Byl jsem ovšem nepříjemně překvapen tím, že účet vlastně zrušit nejde, že jde jen deaktivovat. No nic, očividně jsem upsal duši svého emailu ďáblu....
A víte co? Místo totho jsem si založil twitter!:D
Mata ne xD

Ach, ty změny...

16. září 2009 v 14:21 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
...a že jich za posledních pár dní je...čím začít?
Snad tím, že...
...opět vypadám jak idiot....ano, byl jsem opět u holiče...snad mi to rychle naroste...

Dále, byl jsem zapsán na kytarový kroužek, tak se tam za hodinku jdu podívat. Třeba se mi poštestí a získám i nějaké hudební vzdělání :)

Mno a dál...já...nevím jak to říct...nemohu tomu uvěřit...ale...proti mému přesvědčení jsem si založil facebook Prosím, nekamenujte mě! Pokud mě to nezačne nějak bavit (o čemž pochybuju), tak si jej zruším. A ano, vím že i když si f*ckbook zruším, tak že tam mé údaje zůstanou. Ale co s tím udělám?...jinak jsem tam jako Jan Woodbin Lukeš.

A pokud by se někdo zajímal kdy natočím další video...řekněme, že až nebudu vypadat tak blbě! :D A na Pustině už myšlenkově pracuji, takže další díl na sebe nenechá moc dlouho čekat. Mimochodem, řekl jsem si, že příběh první dopíšu do listopadu, kdy jsem pustinu začal psát :) A když já něco řeknu, tak to platí ;)
Zatím se mějte, nechoďte k holiči a
Mata ne ^.^ °

Humanoid Typhoon!!!

5. září 2009 v 16:07 | Otaku Woodbin |  Hudba
Blíží se Vash the Stampede! Utečtéééé! :D


Nejnovější nahrávka - nijak kvalitní - jest H.T. (Humanoid Typhoon) od Tsumeo Imahori(-ho? ach to skloňování :D). Pěkná písnička a zároveň opening k úžasnému anime Trigun. Přeji příjemný poslech :)
<Pokud by vás zajímalo, proč mám takhle divně vlasy, tak je to proto že mi lezly do výhledu a neviděl jsem na hmatník :D A tak jsem použil ochrané brýle jako improvizovanou čelenku :D Už bych si to měl nechat mírně zkrátit, co myslíte? :D>

A dnes netradiční rozloučení - v duchu Trigunu:
Ravu and Piisu! xD