Červen 2009

Kluziště

30. června 2009 v 11:14 | Otaku Woodbin |  Hudba
Dneska jsem dostal vysvědčení
3 trojky (čeština, němčina, dějepis), 3 jedničky (informatika, hudebka, angličtina) a zbytek dvojky.
Taky jsem nahrál celé Kluziště. Dalo mi to zabrat, udělal jsem to asi na pátý pokus :D


Ano, vím že neumím vůbec zpívat xD

Vysíláme (skoro) živě!

29. června 2009 v 21:08 | Otaku Woodbin
DNes jsem konečně dokončil úpravy obou systémů aby fungovaly. Linux i win jsou použitelné. A na win mi konečně jede webkamera...důsledkem její funkčnosti je tento zrůdný počin, který jsem vytvořil :D Hodnotně formou komentářů, prosím!


Linux in da house :-D

28. června 2009 v 23:14 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Tak vám píšu z Linuxu. Konkrétně z distribuce OpenSUSE 11.1 32bit. Začínám si pomalu zvykat, je to šikovné, spousta vylepšení atd. Ale jsou věci které mi budou chvíli činit problémy :D Každopádně tu mám ještě nainstalované WinXp Home, ale musím na nich ještě nakonfigurovat připojení. Ale je dobré, že až je zprovozním uplně tak pujde nainstalovat webkamera, tzn budu moc točit videa. Takže se těšte a držte mi palce aby mi vše fungovalo.
Zatím,
Mata ne ^.^ °

The revolution is coming!

27. června 2009 v 19:42 | Otaku Woodbin |  Hudba
Ač jsem teď flákal cvičení a učení se novým písničkám, tak jsem se alespoň rozhodl zdokonalovat ty staré.Začal jsem se učit Kluziště tak, jak ho hraje sám mistr Plíhal. Můžete tomu říkat Kluziště 2.0...ale je to celkem těžké, pořád dělám trošku chyby v refrému, ale snažím se to eliminovat. A pokud ode mne chcete přeci jen něco nového, začal jsem cvičit K.K. Love Song (budou znát hráči Animal Crossingu). Ale je to song pro dvě kytary/kytaru a pískání, takže jsem si musel trošku dopomoci Audacity. Začátek (cvičím i zbytek) KKLS můžete najít na mém FTP stejně jako Kluziště 2.0.

A abych dodržel titulek článku, oznamuji novinku, kterou možná někteří lidé nepochopí :D
Dnes už můj pohár trpělivosti s mým PC přetekl, a tak jsem udělal zálohu dat (5 DVD) a zítra budu formátovat disk + instalovat Linux OpenSUSE 11.1 for32bit + WinXP jako sekundární systém. (Pod článkem je anketa - váš názor na Linux, prosím hlasujte! :))
Příčina mého rozhodnutí je celkem jednoduchá. Mám své PC tři a půl roku a od té doby nebylo ani jednou formátováno, přeinstalováváno ba ani derfagmentováno...Integrita systému se rozpadá, běžné úkony jako instalace hardwaru (webkamera) nebo vypnutí/odhlášení PC jsou skoro neproveditelné. Nemluvě o nepřehlédnutelném zpomalení PC a internetu.

Takže zítra mi držte palce, protože až Programagor a já rozhážeme můj PC, tak nám při nezdaru nepomůže ani Bůh, ba ani Uri Geller :D

Poznámka: Kdo nezná Uriho Gellera, tak vězte, že je to člověk s výjimečně vyvinutými psychotronickými schopnostmi, umí ohýbat lžíce myšlenkou atd. Obrázek vydá za všechna slova :)

Z-z-z-zima!

21. června 2009 v 12:37 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Uff...Tak jsem včera/dneska byl na anime párty. 20-21 června, od 19 00 do 7 00...já tam byl asi od 15 15 do 7 30 :D No, jsem něco jako jeden z organizátorů. Měli jsme vyhrazený prostor pro "retrogaming koutek". Přinesl jsem svůj notebook a jeden kamarád přinesl Amigu 1200. Byla to super zábava, je úžasné jak ty staré počítače dokáží zabavit :) Ale je škoda že si na tom moc lidí nezahrálo aby taky poznalo tu sílu starých her :D Mimo náš (téměř nenavštívený) retrokoutek bylo na párty pochopitelně promítání (které jsem zase nenavštívil já, ani nevím proč :D), DDR podložky a turnaje (jsem 4. z 11 xD), několik konzolí k volnémmu hraní a celá počítačovna dostupná k LAN párty. Byla to dobrá akce, ale všechno má své ALE, tentokrát v podobě mé idiocie.

Jen se podívejte, co jsem vypil:

3 kelímky čokolády
1 red bull
1 semtex
1 bigshock
1 cocacola bläk
trocha koly
trocha kofoly
a nejsilnější věc: Energizér EXPLOMAX Liquid....bylo to tak hnusný a nechutný že už to nikdy nekoupím...

Následkem konzumace těchto energetických dopingů bylo, že jsem ráno dostal slabou otravu kofeinem...tu zimnici jsem si užil ;) Ale chtěl bych moc poděkovat přátelům za zapůjčení "dek" :)
Navíc mě asi 5x chytla křeč do pravé nohy, takže doufám že mám (opět) záňět žil. Jaký nýdherný začátke prázdnin se nám to chystá :D

Ale musím konstatovat, že až na výše zmíňěné problémy to byla perfektní akce a těším se na další. Jen si musím příště míň odrovnat organismus :)

Pustina - Příběh první - 7. - Ulice města

19. června 2009 v 6:38 | Otaku Woodbin |  Povídky, básně, texty
Po dlouhé době a třídenním snažení jsem dopsal další díl.

Nový design

11. června 2009 v 22:47 | Otaku Woodbin |  Tvorba
Tak, teď jsem to dodělal :D Právě jsem dokončil NOVÝ DESIGN který jsem celý den dělal. Napadl mě o dnešní hodině fyziky (alespoň k něčemu to je ;)) a teď jsem to tu 2 hodiny kreslil v pixelartovém DOSovém porgramu Grafx (který se mimochodem začal opět vyvíjet i pro Windows, Mac, Linux atd :)) Vím že to zatím není nic moc (nechápu proč se tak nádherná kvalita takhle rozplizla...) a vím že dole překypuje malý pitomý obdélníček :D Proto ho prosím prozatím ignorujte :D A Design ještě není dokončen, ještě se udělá záhlaví (které je ovšem na hodně dlouho) a zkusím nějak opravit to rozpliznutí barev. Snad se vám bude líbit, zanechte komentář :)
Ale teď už dobrou noc :D
Mata ne ^.^ °

Hackerův Manifest

10. června 2009 v 21:34 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Můj styl myšlení se tomu celkem dooost podobá...


Je to pryč

8. června 2009 v 0:00 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Spolu s novým dnem je to pryč. Šílenství pominulo. Vše se vrací zpátky.

Zápisky šíleného

7. června 2009 v 15:50 | Otaku Woodbin |  My living, my life, my head...
Ať tohle nečte nikdo, kdo se mnou soucítí...prosím...<Sem vložte vtipný název článku>

3. června 2009 v 18:00 | Otaku Woodbin |  Hudba
Záznam z mého kytarového tréninku.