Pustina - Příběh první - 3. - Akce

17. ledna 2009 v 11:29 | Otaku Woodbin |  Povídky, básně, texty
Část třetí s názvem Akce, který poměrně vystihuje děj."Kde je?" Zařval Michael, když vrazil jako první dovnitř. Za ním postupně skákali skrz dveře ostatní členové. Kyle byl jako poslední, zároveň kontroloval, jestli se někdo z vesnice nedívá. Když byl vzduch čistý, také vlezl dovnitř.

To co viděl, jej poněkud překvapilo. Před ním stálo v poměrně velké místnosti všech 18 Prospektorů vedle sebe a mířilo někam dopředu pistolemi a puškami. Teprve po chvíli skrz mezeru mezi nimi uviděl, na co mířili. Proti nim stálo asi 10 "fakt nabušenejch" mužů, oblečených v uniformách barvy pouště. Někteří měli zjizvené tváře, jiní pásky přes oči. A Všichni měli v rukách velké zbraně s šesti velkými hlavněmi uspořádánými do kruhu.

"...Plán...B?" Zeptal se jeden z Prospektorů.

"Vypadněte, než napočítám do tří..." Řekl asi nejhrozivější z Ochránců.
Všichni stáli a ani se nehli. Strach je přikoval k podlaze.
"Tři..."
Najednou Kylovi svitlo. Probral se a ryhle namířil zbraní na obličej muže, který seurčitě chystal střílet. Nemířil, prostě zmáčk spoušť. Ozvala se rána...a muž padl na zem. Ostatní Prospektoři se probrali a začali mířit Ochráncům na obličeje. Ochránci naopak jakoby zamrzli. Jejich vůdce je mrtvý. Uřízni hadovi hlavu, a zemře celé tělo. Pustili zbraně na podlahu. Ozvala se rána....a podlaha se propadla.

Prospektoři jen nechápavě koukali na díru v podlaze. Asi 5 metrů pod otvorem leželi na zemi všichni ochránci zavaleni prkny a svými zbraněmi. Nehýbali se.

"Kdo vystřelil jako první?" Zeptal se Michael se zmateným výrazem.
"Já..." Řekl Kyle.
"Musíš střílet častějš...protože tohle by se nepovedlo ani mě." Řekl s úsměvem Michael.
"Kde jsou cely?" Zeptal se Prospektor, který byl již dříve zmíněn jako Greg. Byl to nízký muž s knírkem a krátkými černými vlasy. Na obličeji měl brýle, a velice jej zaujala podivná věc kterou měl na ruce. Vypadalo to jeko široký masivní náramek, ale byl na tom jakýsi panel, který blikal všemožnými světílky a měl na sobě spoustu knoflíkú.
Pomalu prohledávali stavení. Kyleovi přišlo podezřelé, že si zatím nikdo z vesnice nevšiml hluku, který před chvílí rozezněl stěny (a hlavně podlahu) stanice.

"Mám to! Ale přineste páčidlo!" Ozvalo se z jedné místnosti. Všichni se přesunulido chodby, na jejíž konci byly veliké pancéřové dveře....s dírou místo zámku, kterou byl provlečen řetěz.

"Zapoměl jsem ještě říct, ať přinesete kleště..."
"V pohodě,otevřu to během chvilky" řekl Greg. Najednou začal něco mačkat na tom podivném náramku se světly.
"Odstupte..." pomalu řekl Greg...
"Pozor..." po chvíli z náramku vyšlehl zelený blesk a během setiny sekundy přetavil řetěz. Kyle jen nevěřícně koukal na to, co se stalo.
Dveře se pomalu otevřely...A to co tam viděli, je šokovalo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 .:AnDDie:. .:AnDDie:. | Web | 17. ledna 2009 v 11:40 | Reagovat

ahojky potřebuju tvůj hlásek http://mrsbonbonecek.blog.cz/0901/vgs-3-kolo

Jsem tam jako .:AnDDie:.

PS:promin za reklamku

Budu ti vděčná..:)

2 Otaku Woodbin Otaku Woodbin | E-mail | Web | 17. ledna 2009 v 11:42 | Reagovat

Promiň, ale nemám rád spamy tohohle typu. Hlas nedostaneš :P Ale neber si to osobně :D Příští spam jako je tenhle okamžitě smažu.

3 Sia Sia | E-mail | Web | 17. ledna 2009 v 21:16 | Reagovat

Ano, tohle vážně splňuje mé přestavy o výstižném názvu XD. Jenom příště prosím neutínat v těchto momentech, jelikož to nás čtenáře nutí uchylovat se k velmi otravným prostředkům, jak tě přinutit k pokračování XD...

4 Mikoto Mikoto | 12. srpna 2009 v 17:44 | Reagovat

wow :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama